הרשם לניוזלטר
רוצה לקבל עדכונים בנושא הפרישה?
הרשם עכשיו וקבל את עידכוני החקיקה למייל שלך
שם מלא:
כתובת דוא"ל:
שלח
כל המידע בפרישה ובמעבר קריירה
מאמרים
החזרי מס

הדפס מאמר
קריטריונים לקבלת החזרי מס
במאמר זה אציג לכם את הקריטריונים בהם תוכלו לקבל החזרי מס כחוק על מס עודף ששילמתם כדי שתוכלו לקבל החזרים עבור מס עודף שנגבה מכם ובתהליך זה תוכלו לספח לעצמכם את כספי המס העודף שנגבה מימכם. מומלץ להסתייע ביועץ מס מומחה כדוגמת רן חובב על מנת שיחשב לכם את תלושי המשכורת ו/או האלמנטים השונים על מנת שניתן יהיה להחליט אם מגיע לכם בכלל החזרי מס, מומלץ לא לחשב לבד משום שאתם עלולים לעשות טעויות שיכולות לגרום לכם לנזק כספי רב.
קרא עוד
החזרי מס בפרישה
פרישה זהו אירוע שניתן לכנותו כאירוע טראומתי לכל דבר, המחשבות הרבות שמתרוצצות בראש ורודפות אתכם, חיפוש אחר אינפורמציה, דאגה למילוי הזמן הפנוי שיעמוד לרשותנו, אנחנו לעיתים שוכחים לבדוק את זכאותנו בעיקר במקומות הנראים לנו מורכבים ומסובכים, ריכזנו מקצת מהמצבים בהם יתכן ומגיע לכם החזרי מס על מנת שתוכלו לקבלם בצורה אפקטיבית ויעילה.
קרא עוד
הטבות מס להורים עובדים לשנת 2012 2013 לא די בכך שפרשנו ואנחנו מוצאים את עצמנו מנהלים "עמותה משפחתית" עזרה מרצון לילדים, תמיכה בנכדים, רצים, מוציאים, והלוואי שהיו לנו כאן שותפים שהיו יכולים לחלוק את המשימה שמהווה מעמסה כלכלית לא פשוטה. אחת מהאפשרויות לחלוק את הנטל הוא בידיעת החוק מה מגיע לי. סליחה מראש על המשפט "בורות היא דבר יקר" ידע הוא כוח, ולכן ידיעת החוק, מעקב אחר התקנות, הוראות השעה בעיקר בתחומי המיסוי היא בעצם חובה, הקלה במס שניתנת כמוה כתוספת הכנסה, במאמר זה אנו נסקור חלק מעיקרי הטבות המס להורים עובדים לשנת 2012.
קרא עוד
הסנקציה על משיכת כספים מקופת גמל לתגמולים או לקצבה ניכוי מס 35% במקור, המחוקק השכיל להבין כי לעיתים החיים מורכבים יותר מחקיקה ויצק לתוך החקיקה חמלה, במקרים מסוימים נהיה זכאים לקבל את הכספים ללא ניכוי מס או נוכל לקבל הנחה בשיעור המס, במסגרת תקנות 34-38 נוכל לקבל את פירוט המצבים בהם יהיה אדם זכאי להפחתה בשיעור המס.
קרא עוד
רן חובב מומחה למיסוי ופרישה
072-222-3335, 054-7500405
הארבעה 21 בניין פלטינום ק.9 תל אביב

האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות