הרשם לניוזלטר
רוצה לקבל עדכונים בנושא הפרישה?
הרשם עכשיו וקבל את עידכוני החקיקה למייל שלך
שם מלא:
כתובת דוא"ל:
שלח
כל המידע בפרישה ובמעבר קריירה
מאמרים
מאמרים חדשים

הדפס מאמר
במתמטיקה המקובלת, אחד ועוד אחד שווה תמיד לשניים אחד ועוד אחד שווה שתיים. בחיי בני זוג זה לא תמיד כך... כולם יודעים מהנסיון של חיים משותפים כי לפעמים, הסכום של "אחד ועוד אחת" יכול להיות שואף לאפס! מצד שני, בהרמוניה ושיתוף נכונים, התוצאה יכולה להיות אפילו גדולה מ-2.
קרא עוד
סקירות כלכליות: פרישה - תור הזהב?
"אבא, למד אותי השקעות." "בני, אי אפשר ללמוד השקעות. צריך לדעת לחפש אותן." "אבא, אתה מצחיק! לחפש? חחח... מה זאת אומרת? לא שמעתי על השקעה שהלכה לאיבוד, או שיש "משטרת ההשקעות", כזאת המחפשת אחר השקעות שהלכו לאיבוד..."
קרא עוד
שלום לקוראי הנאמנים. מאמר זה עשוי לשנות את עתידכם ועתיד יקיריכם: אני חש כי הגיע הזמן לפזר את "ענני העשן" של חוסר הידע בנושא החיסכון לפרישה. לא! לא מנהלי הכספים, לא הסוכנים, לא הבנקים, לא התשואות, לא חברות הביטוח, לא fake News  ולא  ה-True News אחראים לכך.
קרא עוד
החזרי מס לגמלאים
החזרי מס לגמלאים.... מאמר זה מספק לקוראי הנאמנים קורטוב של ידע לשימושם, מתוך העולם המורכב של חוקי המיסוי והפרישה:
קרא עוד
מפעם לפעם אני מרצה על ענייני פרישה. לאחרונה התלווה אלי בני, רום, לאחת מההרצאות. הגענו לאולם ובו הרבה כיסאות ריקים. רום התחיל לנסות ולספור אותם.  הוא ציין: "אבא, אתה לבטח לא מתרגש".
קרא עוד
בעולם של היום מתחוללת מהפכת ידע. כבר אין צורך בלימוד מקדים. כבר לא קוראים מפות. כל המבקש מידע מקליק על מסך הטלפון הסלולארי וכל האינפורמציה המבוקשת על ידו נמצאת שם, בהישג יד. חלפו הימים בהם כדי להגיע לכתובת מסוימת היה צורך להשתמש במפה, לבחור נתיב, לשנן אותו ולעקוב אחריו
קרא עוד
רן חובב מומחה למיסוי ופרישה
072-222-3335, 054-7500405
הארבעה 21 בניין פלטינום ק.9 תל אביב

האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות