הרשם לניוזלטר
רוצה לקבל עדכונים בנושא הפרישה?
הרשם עכשיו וקבל את עידכוני החקיקה למייל שלך
שם מלא:
כתובת דוא"ל:
שלח
כל המידע בפרישה ובמעבר קריירה
מאמרים
מאמרים חדשים

הדפס מאמר
הנה שיחה בפגישה שהתקיימה לאחרונה עם אחד מלקוחותיי העומדים לפני פרישה. "אמור לי רן: אתה חושב שהכסף יספיק לי?" אני עונה ושואל: "למה בדיוק הכסף אמור להספיק?" "מה זאת אומרת למה? למחיה, לחלומות, לעזרה לילדים!". "כנראה שאשיב לך תשובה מורכבת ואולי לא צפויה על השאלות שלך. נתחיל בכך שתמזוג לי כוס מים. אני צמא. תוכל בבקשה?"
קרא עוד
החדר של דיצה
חלק נולדו גאונים וחלק עוד יהפכו לגאונים, סיפור על השיעור הטוב ביותר שקיבלתי וקצת על תכנון מס בפרישה כאשר סיימתי את לימודי המיסים והגעתי לתקופת ההתמחות
קרא עוד
בואו נדבר על אהבה, ילד של אבא השקעות הפרישה, אבא למד אותי את עולם ההשקעות, ילד אני לא חושב שאני יכול, אבא למה כי אין לך את הזמן?
קרא עוד
תהליך קבלת ההחלטות של רוב בני האדם, איך הוא מתרחש? מה מתוך התהליך הוא תוצאה של תחושה ואינטואיציה ומה מתוכו הוא תולדה של חשיבה מסודרת והגיונית? ככל שהאדם בוגר יותר, הוא מסתמך פחות על תחושות ורגשות ובוחר בתהליך של בדיקה, לימוד, קריאה ומחקר.
קרא עוד
פרישה ומתכות יקרות
הומני? ריאלי? בני האדם נוטים לקטלג תחומי ידע רבים בתוך תבניות או "מגירות". השימוש בתבניות ברורות מקל את החיים ומונע צורך בהגדרה מחדש. גם ילדים מאובחנים, מוקדם בחייהם כבעלי נטייה ריאליסטית או הומניסטית וכך גם מכוונים לימודיהם.
קרא עוד
בית הספר לפורשים - מחלקת המיסוי
זיכרון ילדות: אני זוכר את שיעורי הספורט בבית הספר, בהם היינו מתחרים בריצה למרחק קצר. היה בכיתתי ילד אחד, איל שמו, שהיה המהיר מכולם, דמיינתי אותו אז כ"מטוס-אדם". כשהעזתי להתחרות מולו בריצה ולערער על עליונותו, הוא אמר לי
קרא עוד
רן חובב מומחה למיסוי ופרישה
072-222-3335, 054-7500405
הארבעה 21 בניין פלטינום ק.9 תל אביב

האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות