הרשם לניוזלטר
רוצה לקבל עדכונים בנושא הפרישה?
הרשם עכשיו וקבל את עידכוני החקיקה למייל שלך
שם מלא:
כתובת דוא"ל:
שלח
כל המידע בפרישה ובמעבר קריירה
מאמרים
מאמרים חדשים

הדפס מאמר
​מנוצלת רבות בתחום השיווק. "מכירות סוף העונה" הן התקופות שבה העסקים מגדילים את מחזוריהם - וראה זה פלא: הם עדיין לא מפסידים, גם במחירים הנמוכים!...
קרא עוד
תמיד חשבתי, ידעתי "גברים מכונה נחותה" לפחות מול נשים, ישנם רגעים קסומים בהם אני יכול להביט בהתנהלות הנשית, הגמישות, היכולת לבצע כמה משימות בזמן אחד, אחד מהרגעים נראה כמו מופע "קסם האפייה"
קרא עוד
הנה המתכון לפנסיה על רגל אחת: משך הזמן, גובה ההפקדות, רציפות, המיסים והתשואות המקדמות את התזרים - זאת כל התורה
קרא עוד
במתמטיקה המקובלת, אחד ועוד אחד שווה תמיד לשניים אחד ועוד אחד שווה שתיים. בחיי בני זוג זה לא תמיד כך... כולם יודעים מהנסיון של חיים משותפים כי לפעמים, הסכום של "אחד ועוד אחת" יכול להיות שואף לאפס! מצד שני, בהרמוניה ושיתוף נכונים, התוצאה יכולה להיות אפילו גדולה מ-2.
קרא עוד
סקירות כלכליות: פרישה - תור הזהב?
"אבא, למד אותי השקעות." "בני, אי אפשר ללמוד השקעות. צריך לדעת לחפש אותן." "אבא, אתה מצחיק! לחפש? חחח... מה זאת אומרת? לא שמעתי על השקעה שהלכה לאיבוד, או שיש "משטרת ההשקעות", כזאת המחפשת אחר השקעות שהלכו לאיבוד..."
קרא עוד
שלום לקוראי הנאמנים. מאמר זה עשוי לשנות את עתידכם ועתיד יקיריכם: אני חש כי הגיע הזמן לפזר את "ענני העשן" של חוסר הידע בנושא החיסכון לפרישה. לא! לא מנהלי הכספים, לא הסוכנים, לא הבנקים, לא התשואות, לא חברות הביטוח, לא fake News  ולא  ה-True News אחראים לכך.
קרא עוד
רן חובב מומחה למיסוי ופרישה
072-222-3335, 054-7500405
הארבעה 21 בניין פלטינום ק.9 תל אביב

האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות