הרשם לניוזלטר
רוצה לקבל עדכונים בנושא הפרישה?
הרשם עכשיו וקבל את עידכוני החקיקה למייל שלך
שם מלא:
כתובת דוא"ל:
שלח
כל המידע בפרישה ובמעבר קריירה
מאמרים
יועץ פרישה עצמאי
יועץ פרישה עצמאי הוא יועץ שמומחה בתחומים מגוונים ורבים כמו לדוגמא: פרישה, פנסיה, מיסים, חקיקה, וחשבונאות ועוד. לעיתים קרובות עדיף לגשת אל יועץ פרישה עצמאי משום שהוא בלתי תלוי, קרי הוא לא תלוי
הדפס מאמר

יועץ פרישה עצמאייועץ פרישה עצמאי הוא יועץ שמומחה בתחומים מגוונים ורבים כמו לדוגמא: פרישה, פנסיה, מיסים, חקיקה, וחשבונאות ועוד. לעיתים קרובות עדיף לגשת אל יועץ פרישה עצמאי משום שהוא בלתי תלוי, קרי הוא לא תלוי ו/או עובד דרך איזה שהוא ממסד אלא הוא עובד כעצמאי, ולכן לעיתים עדיף באמת לגשת אל יועץ פרישה עצמאי מאשר ליועץ פרישה שהוא תלוי ועובד במקום ציבורי. במאמר זה אסביר לכם מדוע כדאי לכם לגשת ולהתייעץ עם יועץ פרישה, על החשיבות שבדבר, ועל הפרמטרים השונים שיש לקחת בחשבון לפני שאתם קובעים פגישה עם היועץ הפרישה.

שיחת ייעוץ עם יועץ פרישה

לרוב הדעות שיחה קצרה יכולה להשפיע על ההתקשרות בינכם לבין היועץ, לפני שאתם מחליטים אם לבחור ביועץ פרישה כזה או אחר חשוב מאוד שתבדקו את הכימיה שיש לכם עם אותו יועץ פרישה, משום שאתם עלולים לעיתים להתקל במצב בו אין כימיה טובה בינכם לבין היועץ, מה שיקשה על הייעוץ וההכוונה, חשוב שתשאלו כמה שיותר שאלות את היועץ הפרישה, וזאת על מנת כמובן לבדוק את מידת הסבלנות שלו, וגם לראות עד כמה היועץ הוא אדיב ושירותי, כך שאם היועץ לא יהא מספיק שירותי לנוכח שאלותיכם אז ככל הנראה לא תמנו אותו ליועץ הפרישה שלכם.

פגישת ייעוץ ראשונה עם מומחה פרישה

בפגישת הייעוץ הראשונה תגיעו עם כל המסמכים שלכם, חוזה עבודה אישי במידה ויש לכם, תלושי שכר, רשומת ההפקדות שהופקדו לכם לקרנות ולגמל, ועוד כל מסמך כזה או אחר שאפילו שאתם חושבים שהוא לא רלוונטי עדיין תביאו אותו, זה לא יזיק אף פעם אלא רק יועיל!, ברגע שתכנסו למשרד שימו לב למצב המשרד של יועץ הפרישה, אם הוא נקי, אם האווירה היא טובה, אם מציעים לכם לשתות קפה, תה, מים וכדומה, בדקו את זמן ההמתנה למומחה, אם הוא קצר ושמכבדים את זמנכם ואתם נכנסים בזמן סביר ביחס לשעה שנקבעה לכם, זמנכם הוא חשוב!.

יחס אישי בשירות ורמת ידע בתחום המיסוי והפרישה

אחד הדברים הכי חשובים לא רק בתחום המיסוי והפרישה הוא נושא השירות, השירות הוא אבן יסוד להצלחה בהתקשרות בינכם לבין היועץ הפרישה, לרוב השירות יתנהל ע"י המומחה, לכן חשוב מאוד שתראו אם אותו מומחה בפרישה עונה לכם על כל השאלות שלכם או שהוא מנסה להתחמק מפאת חוסר סבלנות, לב ליבו של עניין השירות הוא סבלנות ויחס אישי, לכן חשוב שתקבלו מה שבאמת מגיע לכם וזה יחס אנושי, ממש כמו שהמומחה רוצה לקבל יחס אישי כך הוא נדרש להעניק יחס אישי ורמת ידע מקצועי לכלל לקוחותיו וזהו פרמטר חשוב שהוא חלק מהשירות.

להזמנת ייעוץ פרישה התקשר 054-7500405


חזרה לרשימת מאמרים
רן חובב מומחה למיסוי ופרישה
072-222-3335, 054-7500405
הארבעה 21 בניין פלטינום ק.9 תל אביב

האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות