הרשם לניוזלטר
רוצה לקבל עדכונים בנושא הפרישה?
הרשם עכשיו וקבל את עידכוני החקיקה למייל שלך
שם מלא:
כתובת דוא"ל:
שלח
כל המידע בפרישה ובמעבר קריירה
מאמרים
מדוע חייבים להתייעץ ולמנות לעצמך יועץ פרישה
גיל הפרישה מתקרב ואתם חשים בלבול והרגשת מועקה מהפחד לצאת לפרישה כששאלות רבות מתעוררות במחשבותיכם כמו: איך אתנהל מול המוסדות והגורמים השונים כשארצה לקבל את
הדפס מאמר

יועץ פרישה מומחה הוא יועץ שמאזין בקשב רב לצרכי הלקוחמה ניתן לקבל בפנייה אל יועץ פרישה מומחה
  1. תקבל/י טיפול אישי וייצוג מקצועי אל מול המוסדות השונים כמו: מס הכנסה, ביטוח לאומי, קרנות הפנסיה, מוסדות הפיננסים, על מנת להקל עליך את פרישתך מהעבודה בה עבדת.
  2. תחסוך לעצמך כאבי ראש מיותרים בהתנהלות הבירוקרטית מול המוסדות
  3. תוכל/י לקבל הטבות מס לקראת פרישתך מהעבודה
  4. תוכל/י להגדיל ולמנף את הריביות של קרנות הפנסיה שברשותך
  5. יועץ פרישה מומחה יסייע לך לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לפרישתך המיוחלת.
אי פניה אל יועץ פרישה מומחה מהווה סיכון של ממש

אנשים רבים שהגיעו לקראת פרישתם מהעבודה לא פנו אל יועץ פרישה מומחה שיוכל לסייע להם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לקראת פרישתם מהעבודה, אי לכך הטעויות הרבות שעשו עלו להם בנזק כספי רב עד שאיבדו את כל כספי החסכון שבבעולתם מפאת החלטות שגויות רבות שנעשו על ידם, דוגמא לכך היא אדם בגיל 65 ללא ילדים ומשפחה שרכש קרקע חקלאית רק כי המתווך הבטיח לו בעל פה שהקרקע מיועדת להפשרה בעוד כשנתיים כשלבסוף האדם מצא את מותו בטרם עת ולא נהנה מכספי החסכון שלו, לכן חשוב מאוד לפנות אל יועץ פרישה מומחה שיוכל לכוון אתכם.

רן חובב יועץ הפרישה האישי שלך כי חשוב שתהיה בידיים טובות

רן חובב בעל השכלה רחבה  בתחום המימון כשעיקר מומחיותו היא ייעוץ מס ומיסוי פנסיוני לקראת פרישה, רן חובב בעל השכלה רבה מאוד וניסיון מעשי בניהול כלכלת פרישה  ותיקי לקוחות, חלק מלקוחותיו המרוצים של רן חובב הם: משהב"ט, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר ועוד לקוחות רבים הנמנים כחלק מלקוחותיו שהם לא רק מוסדיים אלא בעיקר פרטיים.

רן חובב הוא אחד מיועצי המס לקראת פרישה המומחים בתחומם ששמם הולך לפניהם שיכולים לספק לכם את המידע העדכני והרלוונטי ביותר וזאת לאור העובדה שרן עובר בכל עת השתלמויות רבות על מנת לספק לכם את המידע העדכני והרלוונטי ביותר כדי שתקבלו מקצועיות ללא פשרות.
רן חובב מומחה למיסוי ופרישה.


חזרה לרשימת מאמרים
רן חובב מומחה למיסוי ופרישה
072-222-3335, 054-7500405
הארבעה 21 בניין פלטינום ק.9 תל אביב

האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות