הרשם לניוזלטר
רוצה לקבל עדכונים בנושא הפרישה?
הרשם עכשיו וקבל את עידכוני החקיקה למייל שלך
שם מלא:
כתובת דוא"ל:
שלח
כל המידע בפרישה ובמעבר קריירה
פרישה ומעבר קריירה
פרישה ומעבר קריירה
פרישה ומעבר קריירה הם אחד מאירועי החיים הקשים ביותר, שינויים אלו משפיעים בעיקר על המצב הרגשי של האדם שמובילות אותו ל: חוסר וודאות, לחץ נפשי, לחץ כלכלי, מה יהיה בעתיד, פחדים כלכליים וכדומה, מי שהתפטר או שפיטרו אותו ממקור פרנסתו מצבו יהיה לא פחות קשה מאשר אדם המועמד לפרישה, אני קורא לאירועים רבי עוצמה אלו: "שפעת פרישה" של החיים.

אי הוודאות והבלבול בפרישה ובמעבר קריירה
במספר נקודות בחיינו אנו צוללים לעתים לתוך הרגשת חוסר אונים, אם תשאלו אותי זה מותר ואפילו רצוי לעיתים להיכנס בתוך עצמך, אך התהליך משם והלאה חייב להיות של בנייה עצמית וקבלת ההחלטות נכונות, מרבית ההחלטות שנעשות במעבר קריירה ו/או פרישה הם אינם ניתנות לחרטה או לשיקום. זוהי בדיוק הנקודה בה עבדנו כל כך הרבה שנים, אספנו את כל השקלים, ועכשיו אנחנו צריכים להחליט. מרחב תכנון המס בפרישה ובמעבר קריירה הוא גדול, יכולת התמרון היא גבוהה וכאן נדרשת מיומנות, זהו מקצוע בפני עצמו, אני בהחלט יכול לכתוב את המשפט הבא נקי מכל רבב לכו להתייעץ!! חובה לגשת לייעוץ בעת קיום אירועים מהסוג הנ"ל כדי שתוכלו לקבל את הדברים הבאים: החלטות בדבר רצף זכויות, פיצויים או קצבה, פריסת מס, המשך תשלום לקרנות, פטור על הפיצויים, פטור על הפנסיה, פריסת מס, דיווח לרשויות, התנהלות מול מס הכנסה וביטוח לאומי ועוד.

דאג לפנסיה עתידית והיא תחזיר לך אהבה בתשואתה
תכניות פנסיה הם בדיוק כמו תהליך גידול ילדים, בהתחלה אין שם כלום, הם אינם עצמאיות ותפקידינו בדומה לתהליך חינוך ילדינו לדאוג להם כאשר המטרה הסופית היא לראות אותם עומדים על רגליהם בדיוק כמו ילדינו, רק כאן כאשר הם יעמדו על רגליהם החסונות הן יחזירו לנו אהבה על שדאגנו להם במשך כל השנים וידאגו לפרנסתנו ולביטחוננו הכלכלי. כל אירוע של ניתוק יחסי עובד מעביד הוא אירוע בר תכנון, יועץ פרישה ייחשב עבורך פרמטרים רבים מהתחומים הבאים: מיסוי, תוכניות פנסיה וותיקות, חדשות, ביטוחי מנהלים, תוכניות וותיקות חדשות, זכויות עובדים, בקיאות בכלכלה, רמת שירות גבוהה בשל רגישות האירוע, ואמינות ללא פשרות לקבלת שירות איכותי.

ייעוץ אישי מבנקאי פרישה לקבלת כלים לפרישה ולמעבר הקריירה
ייעוץ בפרישה ובמעבר קריירה אינו אירוע נקודתי, אלא זהו תהליך מתמשך לאורך זמן, מטרתו של הייעוץ הוא לתת שקיפות וביטחון בהבנת הכלים הפנסיוניים שיש בידי המתייעץ (מקבל הייעוץ) כך שתוכל לרכוש את כל הידע והכלים הרלוונטיים עבורך כדי שתוכל להתנהל בצורה חכמה יותר מול המוסדות והגורמים השונים ותוכל אפילו לא לצאת בהפסד כספי משום שידע שווה כסף וכסף זה כוח.

הכלים שתוכל לקבל הם כדלהלן:

  1. בניית תוכנית אישית לייעוץ בפרישה או מעבר קריירה
  2. ייצוג מול הרשויות: ביטוח לאומי, מס הכנסה ועוד...
  3. תכנון רובד המס וניצול הטבות המס המגיעות על פי חוק
  4. תכנון מס על מקורות ההכנסה
  5. המצאת האישורים הנדרשים לכל המוסדות והרשויות מהמעסיק
  6. הגשת דוחות לרשויות המס כנדרש
  7. עדכון לגבי תוכניות הפנסיה השונות
  8. פיקוח ובקרה שהחלטות אכן בוצעו על ידי הגופים הקשורים
    ייעוץ פרישה הוא קבלת מנדט של אמון.
הרווחים העתידיים  שתקבלו כתוצאה מייעוץ מומחה בפרישה
התוצאה של הייעוץ אישי ומקצועי על ידי יועץ מומחה בפרישה יכולה להיות שוות ערך להגדלת אחוזים רבים בפנסיה העתידית, קרי הגדלת הנטו של המענקים שיישארו בידינו כתוצאה מתכנון מס מקצועי, על מנת שהפורש יוכל לקבל ביטחון כלכלי ושלווה ורווחה בחייו מידיי בנקאי הפרישה ויוכל להרוויח כסף מהייעוץ שסיפק לו בנקאי פרישה מיומן בעל ניסיון רב שנים בתחום הפרישה והמיסוי.

מהו שכר הטרחה של יועץ פרישה
שכר טרחה בייעוץ לקראת פרישה מוכר על ידי מס הכנסה כהוצאה מוכרת, וכן ברשותכם אבקש להוסיף מילה על עצמי: יותר מ- 15 שנים אני משמש כיועץ פרישה, כאשר התחלתי בתהליך ושאלו אותי מהו המקצוע שלי עניתי יועץ פרישה, הסתכלו עלי בעיניים בוהות, מה? מה זה בדיוק? אני בליבי ידעתי כי שם נמצא העתיד, והרי זה מה שבדיוק אני כל כך אוהב לעשות, יש לי הזדמנות לפגוש אנשים ולעמוד לצידם, לתת להם מהניסיון והידע שצברתי במשך השנים תרגום לרווחה כלכלית. אני אחד מהאנשים שמאושרים מתחום עיסוקם. לצד העשייה אני עובר השתלמויות והכשרות מקצועיות רבות בתחום על מנת להישאר מעודכן ולתת לכם את המידע העדכני ורלוונטי ביותר, אני פעיל מגיל צעיר מאוד בכל הסוגיות הכלכליות, בהבנת הצורך שבהגדלת מהות הסיכון הכלכלי לכל אדם בנפרד. אני כותב סקירות כלכליות ליותר מ- 2,000 קוראים באתר HOVAVLETTERS, זו תהיה זכות גדולה בעבורי באם תמנו אותי ליועץ הפרישה האישי שלכם, תנו לסייע לכם ליצירת רווחה כלכלית בחייכם.
המאמר נכתב ע"י רן חובב מומחה במיסוי ופרישה

להתייעצות עם יועץ פרישה לחץ על הקישור הבא - ייעוץ וליווי אישי עם יועץ פרישה
 
רן חובב מומחה למיסוי ופרישה
072-222-3335, 054-7500405
הארבעה 21 בניין פלטינום ק.9 תל אביב

האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות